Поліція викрила 2 столичні школи, які працювали в карантин

1 хв читати

Дві приватні столичні школи вирішили працювати в карантин, але їх викрили, – повідомляє “ProUkraine”  з посиланням на видання Київський регіон.

Моніторингові групи зафіксували очне навчання ще у кількох столичних школах. Це приватні навчальні заклади – Приватна школа Олени Вєдєрнікової за адресою вул. Соснова, 10 (Василя Седляра), а також ПП «Логос» за адресою пр. Оболонський, 16.

Про порушення повідомлено Національну поліцію України щодо ознак кримінального порушення за ст. 325 Кримінального Кодексу України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням», оскільки такі порушення визначених обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину можуть сприяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед відвідувачів закладу – мешканців Києва та гостей столиці.

Про це – у репортажі телеканалу “СТБ”:

На момент візиту моніторингових груп заклади продовжували допускати відвідувачів, зокрема, здобувачів освіти у свої приміщення та проводити навчальний процес в очному режимі. Як відомо, мер Києва Віталій Кличко повідомив, що у зв’язку з погіршенням ситуації із захворюваністю на коронавірус у столиці, наступного тижня учні столичних шкіл, зокрема, молодшої школи продовжать навчання в дистанційному режимі.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “ProUkraine” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#КиївськийРегіон #НовиниКиєва #Київ #КМДА #кримінал #школаОлениВєдєрнікової #вулицяСоснова #ВасиляСедляра #Логос #ВікнаНовини #ВікнаСТБ