Російська військова техніка на кордоні з Україною

1 хв читати

Збройні сили Російської Федерації постійно утримують потужне наступальне угруповання біля кордонів України, яка залишається там після військових навчань, – повідомляє “ProUkraine”  з посиланням на заступника глави ОП з питань національної безпеки і оборони Романа Машовеця.

За словами Машовця, протягом другої половини 2021 року російські війська провели комплекс широкомасштабних командно-штабних навчань поблизу державного кордону України.

Після завершення навчань до місць постійної дислокації повернувся лише особовий склад. Бойова та інша військова техніка, наприклад, бойові машини та ракетні системи “Іскандер”, залишилися біля кордону України – це дозволяє Росії в дуже короткі терміни здійснити передислокацію особового складу та сформувати ударні угруповання, готові до наступальних дій.

Також Машовець зазначив, що Росія не просто демонструє військову агресію, а веде повномасштабну гібридну війну проти України та всього західного суспільства.

“Росія своїми діями та збройною агресією щодня підриває основи демократичного світу, а Україна зараз не лише має військовий конфлікт із Російською Федерацією за свої території, а фактично виступає як велика стіна для захисту всього світу”, – заявив заступник глави ОП.

#ГібриднаВійна #росія #ВійськоваАгресія #ЗбройніСили #РоманМашовець