У Баришівці презентували новий 9-й сезон конкурсу “Час діяти, Україно!”

2 хвилини читати

Керівник відділу національних проєктів Благодійного фонду «МХП – Громаді» Володимир Панченко нагадав присутнім у Баришівському Fun Hub про історію конкурсу “Час діяти, Україно!” та дав практичні рекомендації для бажаючих отримати грантове фінансування.

Відновлення цього молодіжного простору стало можливим завдяки допомозі благодійного фонду “МХП Громаді“, адже у березні 2022 року він був зруйнований російською ракетою.

Отже, на конкурс “Час діяти, Україно!” можуть подаватися:

  • органи місцевого самоврядування;
  • комунальні підприємства, установи та організації;
  • освітні заклади;
  • заклади охорони здоров’я;
  • громадські об’єднання.

Більше про національний конкурсу громадських ініціатив “Час діяти, Україно!” дивіться у запису виступу Володимира Панченка від медіапроєкту ProUkraine:

 

Громадський простір відновили в новому місці – в укритті місцевого будинку культури. Там продовжує збиратися молодь, проводять лекції, тренінги та зустрічі десятки активістів.

Сьогодні ми презентуємо новий, 9-й сезон конкурсу “Час діяти, Україно!”. Fun Hub ми підтримали тому, що тут живуть активні люди та активна молодь, які готові брати на себе відповідальність у вирішенні проблем, які вони бачать, – розповіла Тетяна Волочай, директорка Благодійного фонду «МХП-Громаді».

У Баришівці презентували новий 9-й сезон конкурсу "Час діяти, Україно!"

Більше про Баришівський хаб у відео Євгена Цяпенка, медіапроєкт “Київський регіон”:

 

Ви не зламалися, ви розвиваєте громаду та залучаєте благодійників і робите свою справу, – похвалив місцеву молодь під час свого публічного інтерв’ю ветеран війни Сергій Халупінський, який є координатором Центру взаємодії із військовими та ветеранами компанії МХП.

У Баришівці презентували новий 9-й сезон конкурсу "Час діяти, Україно!"

Завдяки співпраці з фондами ми вчимося писати грантові заявки. Завдяки цьому розвивається наша Баришівська громада і розвивається Україна, – лаконічно підсумував діяльність хабу секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко.

У Баришівці презентували новий 9-й сезон конкурсу "Час діяти, Україно!"