У середу на сесії Бородянської селищної ради було розглянуто низку питань, зокрема питання про включення до Переліку другого типу майна та надання дозволу на його передачу в оренду без проведення аукціону приміщення Молодіжного простору, що знаходиться в селищі Бородянка по вулиці Семашка, 1а.
Як зазначає голова Молодіжного парламенту Бородянки Анжеліка Гончар, це рішення ухвалювалося без залучення представників парламенту та без врахування їхньої позиції. Нагадуємо, що Молодіжний простір у Бородянці був ініційований Молодіжним парламентом за підтримки селищної ради та ЮНІСЕФ.
Приміщення на вулиці Семашка, 1а було передане у користування, після чого розпочалися роботи з його облаштування. Вже у серпні 2024 року там стартував ремонт, а відкриття простору планувалося найближчим часом.
Проте після приходу ексголови Бородянської селищної ради Олександра Сахарука доступ до приміщення для представників Молодіжного парламенту було заблоковано. Як стверджує Гончар, замки в приміщенні були замінені, а інформацію про діяльність парламенту видалено з офіційного сайту ради. «Чому Молодіжний парламент не має доступу до простору, який сам ініціював і облаштовував? Чому ми не можемо там проводити заходи? Чому одразу після зміни влади замки були замінені?» – заявила Анжеліка Гончар.
Вона також наголосила, що рішення щодо майбутнього простору ухвалюються без залучення молоді: «Якщо Олександр Сахарук та Сергій Демченко підіймають на сесії такі питання, чому це не доводиться до відома молоді? Де ключі від простору та можливість його використання за призначенням? Чому всі в один голос стверджують, що Олександр Сахарук має намір закрити Молодіжний парламент Бородянки та здати приміщення в оренду?».
Також Гончар зазначає, що на офіційне відкриття простору ЮНІСЕФ отримав список запрошених, у якому не було жодного представника Молодіжного парламенту. Натомість у списку фігурували представники місцевої влади, які не мали відношення до створення простору.

Попри спроби заблокувати роботу парламенту, молодь не збирається здаватися. «Я вірю, що невдовзі простір відкриє свої двері для всіх охочих. Хочу подякувати всім свідомим депутатам, які вчора утрималися від голосування за це питання і вкотре підтримали нас. Також дякую партнерам за підтримку – без них і їхньої команди такого простору просто не існувало б у Бородянці», – підсумувала Анжеліка Гончар.
#KyivRegion #Borodyanka
У Бородянці колишній голова селищної ради незаконно ігнорував ініціативи молоді
Як вже повідомляв “Київський регіон”, минулого тижня рішенням Міністерства юстиції України було скасувано незаконну реєстрацію Олександра Сахарука на посаді Бородянського селищного голови. Це дає надію і на продовження повноцінної роботи Молодіжного парламенту селища.
Міністерство юстиції України відновило справедливість у Бородянці
Нагадаємо, що саме за каденції Ірини Захарченко Бородянська громада розробила проєкти відновлення та активно залучала міжнародних донорів до відбудови постраждалого людського житла.
“Київський регіон” вже розповідав про беззаконня на сміттєзвалиші у Бородянській громаді, яке стало можливим завдяки рішенню вже колишнього голови Бородянської селищної ради Олександра Сахарука.
Тоді зусиллями саме депутата селищної ради Ірини Захарченко були зафіксовані вантажні автомобілі, які намагалися завезти сміття з Бучі на полігон біля села Нове Залісся.
Підписуйтеся на наші новини: